Mamy finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Wielki sukces naszej uczennicy! Mamy finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego
Z dumą i wielką radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Joanna Bizoń uczennica klasy 7a została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie!
To ogromne wyróżnienie oraz sprawiedliwa nagroda za jej ciężką pracę, pasję i ogromne zaangażowanie w naukę języka obcego. Warto podkreślić, że konkurencja była ogromna – w całym województwie wyłoniono tylko jednego laureata, a grono finalistów, do którego dołączyła nasza uczennica, to absolutna elita.
Serdeczne gratulacje składamy również pani mgr Agacie Borkowicz, która przygotowywała Joannę Bizoń do tego wymagającego konkursu.





















