Mamy finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Wielki sukces naszej uczennicy! Mamy finalistkę Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Z dumą i wielką radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Joanna Bizoń uczennica klasy 7a  została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie!

To ogromne wyróżnienie oraz sprawiedliwa nagroda za jej ciężką pracę, pasję i ogromne zaangażowanie w naukę języka obcego. Warto podkreślić, że konkurencja była ogromna – w całym województwie wyłoniono tylko jednego laureata, a grono finalistów, do którego dołączyła nasza uczennica, to absolutna elita.

Serdeczne gratulacje składamy również pani mgr Agacie Borkowicz, która przygotowywała Joannę Bizoń  do tego wymagającego konkursu.