Punkt szczepień MDK Andrychów

Od 11.05.2021r. (wtorek) rozpoczyna pracę Punkt Szczepień Powszechnych w Andrychowie, zlokalizowany w Miejskim Domu Kultury w Andrychowie przyul. Szewska 7.Szczepienia będą odbywać się w różnych dniach, także w weekendy. Harmonogram uzależniony jest od ilości szczepionek, które punkt otrzyma oraz przewidywanych terminów ich dostaw. Punkt przygotowany jest na przyjęcie ponad 400 pacjentów dziennie.
Na szczepienie zarejestrować się można na cztery sposoby:
1) Elektronicznie poprzez e-Rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl –https://www.gov.pl/web/szczepimysie/rejestracja2) Dzwoniąc na infolinię 9893) Wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333 o treści:SzczepimySie.4) Kontaktując się z Punktem Szczepień Powszechnych w Andrychowie –rejestracja jest możliwa osobiście (w dni pracy punktu) lub pod numerem telefonu 518 314 202 – w przypadku nieodebrania połączenia, zespół rejestrujący będzie oddzwaniał.
Organizatorzy bardzo proszą o przestrzeganie terminu i godziny przyjścia, usprawni to pracę punktu. Zachęcamy do zgłaszania się naszczepienie z wypełnionym kwestionariuszem, który pobrać można KLIKAJĄCTUTAJ. Można go również otrzymać w Punkcie Szczepień Powszechnych w MDK w Andrychowie przy ul. Szewskiej 7.
Każda osoba, która zgłasza się na szczepienie, powinna mieć przy sobie dokument potwierdzający swoją tożsamość. Bardzo prosimy również o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny. Dziękujemy!